Fantazi iç giyim ürünlerinde hijyen nedeni ile değişim ve iade yapılmamaktadır.
×
 
Burçlara Göre Seks Hayatı
22 Aug

Burçlara Göre Seks Hayatı

Posted By: Aslı Times Read: 313 Comments: 0

Burçlara göre seks hayatı konulu yazımızda burçların cinsel yaşamlarını keşfedecek ve karşı cinsin sekste nasıl bir yol izlediğini öğreneceksiniz. Burçları heyecanlandıran aşk oyunları, favori pozisyonları ve daha fazlası…

Koç Burcu Erkeği: Ateşli, sekse düşkün, her yerde tüm koşullarda seks yapabilen kişilerdir. Onlar için seks adeta bir spordur. Egoist davranan koç erkekleri sadomazoşist eğilimlere sahiptir. Boyun bölgelerinin öpülmesinden hoşlanırlar ve erotik iç çamaşırları onların ilgisindedir. Romantik olan kadınlar koç erkeklerinden uzak durmalıdır.

Koç Burcu Kadını: Sevişmek istediğini karşı cinsten gizlemeyen, çekici ve son derece coşkuludur. Fantezilere açık olan bu burç mekan ve yer tanımadan cinsel birliktelik yaşayabilir. En hassas organları saçlarıdır. Sekste üstte olmaktan hoşlanırlar.

Boğa Burcu Erkeği: Şehvetli, tutkulu ve bedensel cazibeye önem veren boğa erkekleri masajı çok severler. Güzel bir yemek sonrası banyoda yapılan seks onların vazgeçilmezidir.

Boğa Burcu Kadını: Güzel sözler duymaktan, öpüşmekten, koklanmaktan hoşlanırlar. Onları baştan çıkarmak için size güven duyması ve çekici bakışlar yeterli olacaktır. Soğukkanlı görünseler de en ateşli burçlardan biridir.

İkizler Burcu Erkeği: Değişiklikleri seven ikizler erkeği partner konusunda da böyledir. Aynı kişiyle seks yapmak onlar için sıkıcıdır. Farklı mekanlar onların seks dürtülerini arttırır.

İkizler Burcu Kadını: Öpüşmek ve konuşmak onların fantezileri arasındadır. Sekste zekidirler ve partnerlerinin onu uyarmasını isterler. Bağlanmaktan hoşlanmazlar ancak flört etmeyi severler.

Yengeç Burcu Erkeği: Kadınların gözünde oldukça gizemlidirler. Duygusaldırlar ve oldukça kıskanç bir kişiliğe sahiptirler. Saten nevresim ve romantik bir yatak odası onları cezp eder.

Yengeç Burcu Kadını: Cinsel bölgelerine elle temas etmek onları heyecanlandırır. İhtiraslıdırlar, öpülmeyi ve sevgi sözcükleri duymayı severler. Ay ışığı eşliğinde sahilde sevişmek fantezileri arasındadır.

Aslan burçları, fantezilere önem verirler, özellikle aslan erkeği ayak fetişistidir. Kadınlara her türlü zevki tattırmak isterler. Bedensel hazza önem verirler, mumlar, parfümler ve tütsüler sekste onları kışkırtacak detaylardır.

Başak burçları, tahrik edilmeyi severler. Kadının temiz olmasını isterler ve bekareti çok önemserler. Kadınlar ise ciddi niyetli olmayan kişilerle seks yapmazlar. Erkeğin temiz olması ve banyoda seks onların tahrik edilmesine yeter.

Terazi burçları, önüne gelen yerde seks yapmayı sevmezler. Onlar için önceden hazırlık yapılmalıdır. Şık giysiler, iyi hazırlanmış bir sofra ve mum ışığı hem kadını hem de erkeği etkilemek için yeterlidir.

Akrep burçları, sekse çok önem verir. Hatta onların vazgeçilmezidir. Cinsellikte sınır tanımazlar ve sert seks oyunlarından hoşlanırlar. Oral seks ve sert acı veren davranışlar cinsellikte onları çılgına çevirir.

Write Comment

@Instagram