Fantazi iç giyim ürünlerinde hijyen nedeni ile değişim ve iade yapılmamaktadır.
×
 
Bikini ve Mayo Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?
22 Aug

Bikini ve Mayo Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Posted By: Aslı Times Read: 150 Comments: 0

Tatile çıkma planları yapmadan önce bikini ve mayo seçimi yapmalı, yaz ayının sıcak günlerini denize ya da havuza girerek doyasıya çıkarmalısınız. Bikini ve mayo alışverişi yaparken seçimlerinizin konforlu ve şık olmasına özen göstermelisiniz. Doğru beden ölçünüz ile alacağınız bikini veya mayo vücudunuza tam oturacak ve hatlarınızı gözler önüne serecektir.

Plaj alışverişi yaparken moda renkleri tercih etmeli ve desenlerde ön plana çıkan tasarımları satın almalısınız. Vücut ölçünüzü doğru analiz etmeli olduğunuzdan kilolu görünmemek için göğüs ve kalça ölçülerinize uygun seçimler yapmalısınız.

Göğüs ölçüsü küçük olanlar üçgen şekline sahip plaj kıyafeti almalı, mayo ve bikini seçimlerinde straplez modelleri tercih etmelidir. Bu sayede göğüsleriniz olduğundan büyük gözükür. Bikinilerde renk olarak açık tonları tercih etmeli, enine çizgiler ve fırfırlar ile göğüslerin daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Göğüs ölçüsü büyük olanlar ise yüzücü mayoları, kalın askıları ve düz renkleri tercih etmelidir. Boyundan bağlamalı ve düz renkli modeller tam size göredir. Özellikle iplerin kalın olması ve büzgülü tasarımlarda tercih edilebilir. Geniş kalçalara sahipseniz açık renkli ve desenli bikini altları olabilir. Bu kombinler sizi hem zayıf hem de mükemmel gösterecektir.

Geniş kalçalı kadınlar bel kısmı oturan kemerli modelleri kullanabilir. Daha çok renkli, çizgili ve desenli modeller yerine siyah gibi koyu renkler ve düz tasarımlar bu vücut tipine sahip olanlar için uygundur. Geniş kalçalılar asla yüksek belli mayoları tercih etmemelidir. Kalçaların küçük görünmesi için koyu ve desensiz modelleri seçmelidir.

Göbek yağları olanlar bikini ve mayo seçerken düz, koyu renkli mayoları tercih etmelidir. Bikinilerde ise ipli ve koyu renkleri tercih ederek göbek yağlarını bir nebze görünmez hale getirebilirler.

Write Comment

@Instagram