Fantazi iç giyim ürünlerinde hijyen nedeni ile değişim ve iade yapılmamaktadır.
×
 

Fantazi İç Giyim Blog

Erkekleri Baştan Çıkartma Yöntemleri

Posted By: Melis Comments: 0 Times Read: 257

Erkekleri baştan çıkartma yöntemleri ile hayal ettiğiniz kişiyi elde edebilir, bu sihirli formüllerle mutlu sona ulaşabilirsiniz. Hareketler, mesajlar ve davranışlar ile elde edilen bu zafer vereceğimiz ipuçları ile çok daha kısa sürede gerçekleşmektedir.

Bikini ve Mayo Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Posted By: Aslı Comments: 0 Times Read: 34

Tatile çıkma planları yapmadan önce bikini ve mayo seçimi yapmalı, yaz ayının sıcak günlerini denize ya da havuza girerek doyasıya çıkarmalısınız. Bikini ve mayo alışverişi yaparken seçimlerinizin konforlu ve şık olmasına özen göstermelisiniz. Doğru beden ölçünüz ile alacağınız bikini veya mayo vücudunuza tam oturacak ve hatlarınızı gözler önüne serecektir.

Jartiyer Nedir? Nasıl Kullanılır?

Posted By: Melis Comments: 0 Times Read: 101

Kelime olarak jartiyer çorabın dizlerden tutturulmasını sağlayan lastikli bağdır. İki parçadan oluşan jartiyer takımı çorap ve lastikli bağdan oluşur. İç çamaşırı ile birlikte satıldığından dolayı jartiyer takım adını almış olan jartiyer aslında bir iç çamaşırı değildir.

Burçlara Göre Seks Hayatı

Posted By: Aslı Comments: 0 Times Read: 109

Burçlara göre seks hayatı konulu yazımızda burçların cinsel yaşamlarını keşfedecek ve karşı cinsin sekste nasıl bir yol izlediğini öğreneceksiniz. Burçları heyecanlandıran aşk oyunları, favori pozisyonları ve daha fazlası…

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

@Instagram