Fantazi iç giyim ürünlerinde hijyen nedeni ile değişim ve iade yapılmamaktadır.
×
 

Teslimat Bilgileri

icgiyimlisa.com TESLİMAT BİLGİLERİ
ÜCRETSİZ KARGO:
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti, icgiyimlisa İç Giyim tarafından karşılanmaktadır.

KARGO ÜCRETLERİ:
Sipariş tutarı 150 TL'nın altında ise 9.50 TL kargo ücreti uygulanmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile verilen siparişlerde tutara bakılmaksızın standart 9.90 TL kargo firmasına ödenen Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli ücreti uygulanmaktadır.

GİZLİ GÖNDERİ:
Satın aldığınız ürün, orijinal ambalajında faturasıyla birlikte belirteceğiniz adrese içeriği gizli olarak, kargo ambalajı içerisine ayrıca bir ambalaj daha uygulayıp, faturasında ürün ismi bölümüne ürün kodu yazılarak ve içine katlanıp kargo ambalajının cebine konulup üzerine açılamayacak şekilde tüm cebi kaplayan barkod yapıştırılarak,  gönderici kısmına da şahıs ismi yazılarak gönderilir. Özet olarak siparişiniz, herhangi bir şahıstan gelen sıradan bir kargo görüntüsüyle size ulaşacaktır.

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

SİPARİŞ HAZIRLIK SÜRECİ:
Saat 15.00'e kadar alınan siparişleriniz aynı gün, 15.00'den sonra alınan siparişleriniz ertesi gün işleme konulup en geç 7 iş günü içerisinde kargoya verilir. Hazırlanan siparişler; Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü, resmi tatillerde verilen siparişler tatili takip eden ilk iş günü işleme konulmaktadır.

KARGO ŞİRKETİ OLAĞAN İŞLEYİŞİ:
Tüm Türkiye'yi kapsayan lojistik hizmetleri konusunda, Aras Kargo ile çözüm ortaklığı yapmaktayız. Kargo şirketi Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde kargo takip linkinizi içeren bir e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Ayrıca kargo firması tarafından sistemimize bırakmış olduğunuz GSM numaranıza kargo süreçleriniz sms ile bildirilir.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde ziyaret ihbar notu bırakarak sizi kargo şubesine davet edecektir. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi, icgiyimlisa.com'a geri getirir ve bu ürünün yeniden gönderim kargo ücreti alıcıya aittir.

icgiyimlisa ve lojistik hizmeti satın aldığı kargo firması 2 ayrı farklı kuruluş olup, işleyişleri de birbirlerinden bağımsızdır. Bu nedenle icgiyimlisa, taahhütte bulunduğu süreler içerisinde siparişleri kargo firmasına teslim etmekle yükümlü olup, kargo teslimatı ve süreçleri ile ilgili herhangi bir taahhüdü bulunmamaktadır. Kargonun teslim edilmesi kargo firmasının, kargo süreçlerinin takibi de müşterilerimizin sorumluluğundadır. Kargo firmasıyla ilgili yaşanılan sorunlarda icgiyimlisa, sadece müşterilerine yardımcı olma adına kargo firmasıyla dialoglarda bulunmakta olup ayrıca sorumlu tutulamaz.

Siparişleriniz kargoya verildikten sonraki teslimat süresi İstanbul içi 1-3 iş günü , İstanbul dışı 1-5 iş günüdür. Siparişlerin kargoda gecikmesi durumundan icgiyimlisa.com sorumlu değildir.

Siparişinizin durumunu, ''Hesabım'' sayfasındaki ''Siparişlerim'' menüsünden inceleyebilirsiniz. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.